Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop condensor OBB-A1380
€110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopcondensor OBB-A1574
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopcondensor OBB-A1573
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Donkerveldcondensor OBB-A1422
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop condensor OBB-A1538
€660,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop condensor OBB-A1107
€255,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop condensor OBB-A1104
€240,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop condensor OBB-A1102
€95,00
Donkerveldcondensor
| Brutogewicht ca. | 0,80 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,50 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 80×80×70 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 80 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 80 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 70 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 300 g |
| Verpakkingscomponent karton | 300 g |
Donkerveldcondensor
Série
Downloads
TD_OBB-A1421_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





