Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Elektrolytoplossing voor polarografische DO-elektrodes
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Kalibratiebeker voor HI764113 optische DO-elektrode
€52,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Smart Cap (RFID) voor LDO-elektrodes
€138,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Instruments Elektrolytoplossing voor DO-elektrodes
€89,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Elektrolytoplossing voor opgelost zuurstofelektrodes
€66,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna RVS-beschermhuls voor HI764113 optische DO-elektrode
€132,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Instruments Optische DO-elektrode voor HI6421
€805,00
De module HI6000-4 (DO) is ontworpen voor gebruik met het HI6000 multiparameter modulair systeem
Meet %sat, mg/L, ppm (DO), mg/l, ppm (BOD), mg/l (OUR), ppm, mg/l (SOUR)
Toepassingsspecifieke profielen maken snelle en directe metingen mogelijk zonder bijwerken instellingen
Actief loggen tijdens meting
Meetstabiliteitsindicator
Leesmodi: direct en direct/autohold, BOD, OUR, SOUR
Temperatuurcompensatie automatisch of handmatig
Alarmmeldingen voor metingen buiten gedefinieerde grenzen
Niet-vluchtig geheugen slaat gegevens en instellingen op
Galvanische scheiding
De HI6000-4-module ondersteunt de opgeloste zuurstoftoepassingen van zuurstofopnamesnelheid (OUR), specifieke zuurstofopnamesnelheid (SOUR) en biologisch zuurstofverbruik (BOD) voor batchanalyse van meerdere monsters van gemeentelijk en industrieel afvalwater
De meter begeleidt de gebruiker efficiënt door de procedures volgens de richtlijnen voor standaardmethoden en is ontworpen om metingen en berekeningen te vereenvoudigen
Rapporten worden opgeslagen voor analyse
Hanna Instruments adviseert voor gebruik met deze module de HI7641133 optische elektrode voor opgeloste zuurstof (opdo®)
Concentratiemetingen worden automatisch gecompenseerd voor barometrische druk, temperatuur en zoutgehalte
Barometrische druk en temperatuur worden automatisch gemeten en gecompenseerd
Het zoutgehalte wordt automatisch gecompenseerd door handmatig de zoutconcentratie van het gemeten water in te stellen
Extra functies zijn onder meer ingebouwde methoden en berekeningen voor het meten van BOD, OUR en SOUR
Drukcompensatie gebeurt automatisch (ingebouwde barometer) of gebruikers hebben de mogelijkheid om de gewenste waarde handmatig in te voeren
De druk wordt weergegeven in door de gebruiker configureerbare eenheden: mmHg, mbar, kPa, inHg, psi, atm
Kalibratie: Eén- of tweepuntskalibratie bij 0% en/of 100% verzadiging
Handmatige kalibratie op één punt in mg/l of % verzadiging met behulp van een referentiemethode
| DO-bereik | 0,0 tot 600,0 % saturatie, 0,00 tot 90,00 mg/l (ppm) concentratie (evt. beperkt door limieten elektrode) |
| DO-resolutie | 0,1 % saturatie, 0,01 mg/l (ppm) |
| DO-nauwkeurigheid | Afhankelijk van gebruikte elektrode |
| DO-kalibratie | Automatisch 1 of 2 punten bij 100 % (8,26 mg/l) en 0 % (0 mg/l), manueel 1 punt in % verzadiging of mg/l |
| Luchtdrukbereik | 450 tot 850 mmHg, 600 tot 1133 mBar, 60 tot 133 kPa, 17 tot 33 inHg, 8,7 tot 16,4 psi, 0,592 tot 1,118 atm |
| Luchtdrukresolutie | 1 mmHg, 1 mBar, 1 kPa, 1 inHg, 0,1 psi, 0,001 atm |
| Luchtdruknauwkeurigheid | ±3 mmHg binnen ±15 % vanaf het kalibratiepunt, ±3 mmHg ±1 minst belangrijk cijfer |
| Luchtdrukcompensatie | Automatisch, (interne-barometer) manueel |
| Temperatuurbereik | −20,0 tot 120,0 °C (evt. beperkt door limieten elektrode) |
| Temperatuurresolutie | 0,1 °C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | Afhankelijk van gebruikte sonde |
| Temperatuurcompensatie | Automatisch, manueel |
| Temperatuurkalibratie | 1 punt, aanpasbaar |
| Saliniteitscompensatie | Handmatig, 0,00 tot 45,00 psu of ppt, 0,0 tot 130,0 % |
De module HI6000-4 (DO) is ontworpen voor gebruik met het HI6000 multiparameter modulair systeem
Meet %sat, mg/L, ppm (DO), mg/l, ppm (BOD), mg/l (OUR), ppm, mg/l (SOUR)
Toepassingsspecifieke profielen maken snelle en directe metingen mogelijk zonder bijwerken instellingen
Actief loggen tijdens meting
Meetstabiliteitsindicator
Leesmodi: direct en direct/autohold, BOD, OUR, SOUR
Temperatuurcompensatie automatisch of handmatig
Alarmmeldingen voor metingen buiten gedefinieerde grenzen
Niet-vluchtig geheugen slaat gegevens en instellingen op
Galvanische scheiding
De HI6000-4-module ondersteunt de opgeloste zuurstoftoepassingen van zuurstofopnamesnelheid (OUR), specifieke zuurstofopnamesnelheid (SOUR) en biologisch zuurstofverbruik (BOD) voor batchanalyse van meerdere monsters van gemeentelijk en industrieel afvalwater
De meter begeleidt de gebruiker efficiënt door de procedures volgens de richtlijnen voor standaardmethoden en is ontworpen om metingen en berekeningen te vereenvoudigen
Rapporten worden opgeslagen voor analyse
Hanna Instruments adviseert voor gebruik met deze module de HI7641133 optische elektrode voor opgeloste zuurstof (opdo®)
Concentratiemetingen worden automatisch gecompenseerd voor barometrische druk, temperatuur en zoutgehalte
Barometrische druk en temperatuur worden automatisch gemeten en gecompenseerd
Het zoutgehalte wordt automatisch gecompenseerd door handmatig de zoutconcentratie van het gemeten water in te stellen
Extra functies zijn onder meer ingebouwde methoden en berekeningen voor het meten van BOD, OUR en SOUR
Drukcompensatie gebeurt automatisch (ingebouwde barometer) of gebruikers hebben de mogelijkheid om de gewenste waarde handmatig in te voeren
De druk wordt weergegeven in door de gebruiker configureerbare eenheden: mmHg, mbar, kPa, inHg, psi, atm
Kalibratie: Eén- of tweepuntskalibratie bij 0% en/of 100% verzadiging
Handmatige kalibratie op één punt in mg/l of % verzadiging met behulp van een referentiemethode
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








