Draagbare veiligheidskist
vuurbestendig gedurende 30 minuten
Externe afmetingen (B x D x H): 340 x 340 x 400 mm
| Gebruik | Ontvlambare stoffen; Ontbrandingsmiddelen |
| Aantal opbergvakken | 1 |
| Duur vuurbestendigheid | 30 min |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 200 x 200 x 265 mm |
| Interne breedte | 200 mm |
| Conformiteit | EN 14470-1, EN 16121 |
| Kleur behuizing | Inox |
| Kleur deur(en) | Inox |
| Soort kast | Onderbouw |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Scharnieren | Achter |
| Diameter opening | 100 mm |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 340 x 340 x 400 mm |
| Opslagcapaciteit | 4 L |
| Retentiecapaciteit | 1,5 L |
| Aantal stalen opvangbakken | 1 |
| Brutogewicht | 38 kg |
| Nettogewicht | 18 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Draagbare veiligheidskist
vuurbestendig gedurende 30 minuten
Externe afmetingen (B x D x H): 340 x 340 x 400 mm
Downloads
Exacta-FT_K89130-FR.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








