Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO342MY23 Veiligheidskast
€5.630,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO343MY23 Veiligheidskast
€4.768,00
Veiligheidskast
multirisk
vuurbestendig gedurende 90 minuten
4 opbergruimtes
glazen deuren
Externe afmetingen (B x D x H): 1200 x 600 x 1950 mm
| Gebruik | Ontvlambare stoffen; Ontbrandingsmiddelen; Licht agressieve zuren; Basen; Giftige stoffen |
| Aantal opbergvakken | 4 |
| Duur vuurbestendigheid | 90 min |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | (496 + 590) x (446+500) x (1540+3*580) mm |
| Interne breedte | (496 + 590) mm |
| Conformiteit | EN 14470-1, EN 16121 |
| Kleur behuizing | Grijs RAL 7035 |
| Kleur deur(en) | Grijs RAL 7035 |
| Soort kast | Hoog |
| Aantal deuren | 4 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Diameter opening | 100/125 mm |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 1200 x 600 x 1950 |
| Toelaatbaar gewicht per niveau | 60 mm |
| Brutogewicht | 45 kg |
| Nettogewicht | 25 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Veiligheidskast
multirisk
vuurbestendig gedurende 90 minuten
4 opbergruimtes
glazen deuren
Externe afmetingen (B x D x H): 1200 x 600 x 1950 mm
Serie
Downloads
Exacta-FT_EO344MY23-FR.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





