Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103PW Veiligheidskast
€1.694,00
Hoge corrosiebestendige veiligheidskast
2 deuren
2 opbergruimtes
Externe afmetingen (B x D x H): 1140 x 600 x 1950 mm
| Gebruik | Agressieve zuren; Licht agressieve zuren; Basen |
| Aantal opbergvakken | 2 |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 1025 x 567 x 1864 mm |
| Interne breedte | 1.025 mm |
| Conformiteit | EN 16121 |
| Kleur behuizing | Grijs RAL 7035 |
| Kleur deur(en) | Grijs RAL 7035 |
| Soort kast | Hoog |
| Aantal deuren | 2 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Scharnieren | Links |
| Diameter opening | 125 mm |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 1140 x 600 x 1900 |
| Toelaatbaar gewicht per niveau | 40 mm |
| Opslagcapaciteit | 40 L |
| Retentiecapaciteit | 14 L |
| Aantal stalen opvangbakken | 1 |
| Aantal stalen roosters | 1 |
| Brutogewicht | 59 kg |
| Nettogewicht | 39 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Hoge corrosiebestendige veiligheidskast
2 deuren
2 opbergruimtes
Externe afmetingen (B x D x H): 1140 x 600 x 1950 mm
Serie
Downloads
Exacta-FT_EO106PW-FR.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





