Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO104PG/3C Veiligheidskast
€3.403,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO104PG/2C Veiligheidskast
€2.771,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106PG/2C Veiligheidskast
€3.411,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103PG/D Veiligheidskast
€2.153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103PG/G Veiligheidskast
€2.153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103P/GS Veiligheidskast
€2.285,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO104P/4C Veiligheidskast
€4.127,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO104P/3C Veiligheidskast
€3.865,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO104P/2C Veiligheidskast
€2.561,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106P/2C Veiligheidskast
€3.096,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103P/D Veiligheidskast
€1.916,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103P/G Veiligheidskast
€1.916,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103PG/DS Veiligheidskast
€2.522,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103PG/GS Veiligheidskast
€2.522,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO104PG/4C Veiligheidskast
€4.549,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106PG Veiligheidskast
€2.932,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106PS Veiligheidskast
€4.849,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106P Veiligheidskast
€2.617,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106PGS Veiligheidskast
€5.164,00
Hoge veiligheidskast
1 deur
opening aan de rechterzijde met schuiflades
Externe afmetingen (B x D x H): 600 x 600 x 1950 mm
| Gebruik | Licht agressieve zuren; Basen; Giftige stoffen |
| Aantal opbergvakken | 1 |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 595 x 567 x 1864 mm |
| Interne breedte | 595 mm |
| Conformiteit | EN 16121 |
| Kleur behuizing | Grijs RAL 7035 |
| Kleur deur(en) | Grijs RAL 7035 |
| Soort kast | Hoog |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Scharnieren | Rechts |
| Diameter opening | 125 mm |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 600 x 600 x 1950 mm |
| Toelaatbaar gewicht per niveau | 60 kg |
| Opslagcapaciteit | 100 L |
| Retentiecapaciteit | 27 L |
| Aantal geplastificeerde stalen lades | 3 |
| Brutogewicht | 100 kg |
| Nettogewicht | 80 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Hoge veiligheidskast
1 deur
opening aan de rechterzijde met schuiflades
Externe afmetingen (B x D x H): 600 x 600 x 1950 mm
Série
Downloads
Exacta-FT_EO103P-DS-FR.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





