Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106GH Veiligheidskast
€5.229,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO106H Veiligheidskast
€4.984,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA EO103H Veiligheidskast
€4.117,00
Hoge veiligheidskast voor giftige poeders
1 glazen deur
Externe afmetingen (B x D x H): 600 x 600 x 1900 mm
| Gebruik | Giftige stoffen |
| Aantal opbergvakken | 1 |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 500 x 550 x 1500 mm |
| Interne breedte | 500 mm |
| Kleur behuizing | Grijs RAL 7035 |
| Kleur deur(en) | Grijs RAL 7035 |
| Soort kast | Hoog |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Scharnieren | Rechts |
| Diameter opening | 100 mm |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 600 x 600 x 1900 mm |
| Toelaatbaar gewicht per niveau | 60 kg |
| Opslagcapaciteit | 100 L |
| Retentiecapaciteit | 27 L |
| Aantal inox legplaten | 3 |
| Brutogewicht | 115 kg |
| Nettogewicht | 95 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Hoge veiligheidskast voor giftige poeders
1 glazen deur
Externe afmetingen (B x D x H): 600 x 600 x 1900 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






