Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB124VL Filterkast
€4.421,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB63VL Filterkast
€3.463,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB62VL Filterkast
€2.951,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB60VL Filterkast
€2.378,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB124L Filterkast
€3.886,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB120L Filterkast
€2.915,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB63L Filterkast
€3.115,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB62L Filterkast
€2.581,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB60L Filterkast
€2.161,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB124V Filterkast
€5.203,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB120V Filterkast
€4.239,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB63V Filterkast
€4.245,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB62V Filterkast
€3.733,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB60V Filterkast
€3.160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB124 Filterkast
€4.668,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB120 Filterkast
€3.697,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB63 Filterkast
€3.897,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB62 Filterkast
€3.363,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CFEOB60 Filterkast
€2.943,00
Hoge filterveiligheidskast
2 glazen deuren
1 opbergruimte
Externe afmetingen (B x D x H): 1200 x 600 x 2170 mm
| Gebruik | Licht agressieve zuren; Basen; Giftige stoffen |
| Aantal opbergvakken | 1 |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 1130 x 530 x 1864 mm |
| Interne breedte | 1.130 mm |
| Conformiteit | NF X 15-211, EN 16121 |
| Kleur behuizing | Grijs RAL 7035 |
| Kleur deur(en) | Grijs RAL 7035 |
| Soort kast | Hoog |
| Aantal deuren | 2 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Scharnieren | Links en rechts |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 1200 x 600 x 2170 mm |
| Toelaatbaar gewicht per niveau | 80 kg |
| Opslagcapaciteit | 210 L |
| Retentiecapaciteit | 51 L |
| Aantal geplastificeerde stalen legplaten | 3 |
| Brutogewicht | 155 kg |
| Nettogewicht | 135 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Hoge filterveiligheidskast
2 glazen deuren
1 opbergruimte
Externe afmetingen (B x D x H): 1200 x 600 x 2170 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







