Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF8TEO-104/4CVL Filterkast
€6.634,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF6TEO-104/3CVL Filterkast
€5.079,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-104/2CVL Filterkast
€4.037,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF6TEO-104/3CL Filterkast
€5.541,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-104/2CL Filterkast
€3.828,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF8TEO-104/4CV Filterkast
€7.416,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF6TEO-104/3CV Filterkast
€5.861,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-104/2CV Filterkast
€4.819,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF8TEO-104/4C Filterkast
€6.994,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF6TEO-104/3C Filterkast
€6.323,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-104/2C Filterkast
€4.610,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF8TEO-106GPL Filterkast
€5.425,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-103GPL Filterkast
€3.384,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF8TEO-106PL Filterkast
€5.110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-103PL Filterkast
€3.147,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF8TEO-106GP Filterkast
€6.207,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-103GP Filterkast
€4.166,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF8TEO-106P Filterkast
€5.892,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CF4TEO-103P Filterkast
€3.929,00
Hoge filterveiligheidskast
4 deuren
4 opbergruimtes
Externe afmetingen (B x D x H): 1140 x 600 x 2170 mm
| Gebruik | Licht agressieve zuren; Basen; Giftige stoffen |
| Aantal opbergvakken | 4 |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 595 x 567 x (4*930) mm |
| Interne breedte | 595 mm |
| Conformiteit | NF X 15-211, EN 16121 |
| Kleur behuizing | Grijs RAL 7035 |
| Kleur deur(en) | Grijs RAL 7035 |
| Soort kast | Hoog |
| Aantal deuren | 4 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Scharnieren | Links en rechts |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 1140 x 600 x 2170 mm |
| Toelaatbaar gewicht per niveau | 40 kg |
| Opslagcapaciteit | 280 L |
| Retentiecapaciteit | 72 L |
| Aantal stalen opvangbakken | 4 |
| Aantal geplastificeerde stalen lades | 8 |
| Aantal stalen roosters | 4 |
| Brutogewicht | 210 kg |
| Nettogewicht | 190 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Hoge filterveiligheidskast
4 deuren
4 opbergruimtes
Externe afmetingen (B x D x H): 1140 x 600 x 2170 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







