Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM MINI FLOW Afzuigkap met laminaire stroming K1080H
€4.451,00
Afzuigkap met verticale laminaire stroming
Met HEPA filters en actieve koolstof
L 800 mm
| Soort product | Afzuigkap met verticale laminaire stroming |
| Toepassingen en behandelingen | Niet-ziekteverwekkende producten of groeimedia in steriele omgeving |
| Bescherming | Product |
| Conformiteit | 2006/42/CE, 2014/30/UE |
| Constructie | Staalplaat (dikte 12/10e) met epoxyverfcoating - Dubbele achterwand voor voor afzuiging |
| Materiaal voorzijde | Gehard glas (dikte 5 mm) |
| Materiaal zijkanten | Inox |
| Voorzijde | Handmatige schuifdeur |
| Opening aan de voorzijde | Hoogte: 180 - 330 mm, Totale hoogte: 500 mm |
| Kleur | Grijs RAL7035 |
| Helling voorzijde | 0,05 |
| Vermogen | 250 W |
| Debiet | 350 m3/u |
| Spanning | 220 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsniveau | < 58 dBA |
| Opvangbak | Inox |
| Werkplan | Inox met uitneembare en vlakke centrale zone voor eenvoudige reiniging, geperforeerd en in 2 segmenten |
| Verlichting | 1 LED-lamp 10W |
| Intensiteit verlichting | > 700 lux |
| Urenteller | Inbegrepen |
| Stopcontact(en) | In optie |
| Filter(s) | 1 HEPA H14 absoluut-luchttoevoersfilter + 1 HEPA H14 luchtafvoerfilter + 1 actief-koolstoffilter voor oplosmiddelen en organische zuren (dikte 40 mm) |
| Aantal filtratiekolommen | 1 |
| Aantal ventilators | 1 |
| Inbegrepen interne uitrusting | 1 HEPA H14 absoluut-luchttoevoerfilter + 1 HEPA H14 luchtafvoerfilter - 1 actief-koolstoffilter voor oplosmiddelen en organische zuren (dikte 40 mm) - 1 Inox werkplan met uitneembare en vlakke centrale zone voor eenvoudige reiniging, geperforeerd in 2 segmenten - 1 LED-lamp 10W - 1 LED-lamp 10W - 1 Interne centrifugaalventilator - 1 Urenteller - 1 Bedieningspaneel aan de voorzijde met "soft-touch" membraantoetsenbord - 1 Alarm voor overschrijding maximale gebruiksperiode filters |
| Optionele toebehoren | Vast onderstel van staal 12/10e met poedergecoate verf, Mobiel onderstel van staal 12/10e met poedergecoate verf met wieltjes, Gaskraan (aan linker achterzijde), Vacuümkraan (aan linker achterzijde), Intern IP55-stopcontact type UNEL/Schuko 230V 4A (aan rechter achterzijde), UV-lamp 15W, Sluitpaneel aan voorzijde voor gebruik van de UV-lamp |
| Afmetingen buitenkant | 800 x 580 x 940 mm |
| Breedte buitenkant | 800 mm |
| Diepte buitenkant | 580 mm |
| Hoogte buitenkant | 940 mm |
| Interne afmetingen | 795 x 500 x 540 mm |
| Interne breedte | 795 mm |
| Interne diepte | 500 mm |
| Interne hoogte | 540 mm |
| Brutogewicht | 98 kg |
| Nettogewicht (excl. opties en filters) | 78 kg |
| Douanecode | 84147000 |
| Verpakking | Palet |
| Verpakking met poten | 85 x 62 x 195 cm |
| Verpakking zonder poten | 85 x 62 x 110 cm |
| Origine | Italië |
| Levertijd | 6 - 8 weken |
Afzuigkap met verticale laminaire stroming
Met HEPA filters en actieve koolstof
L 800 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





