Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM KIM ACTIVA Afzuigkast K4018E
€7.931,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM KIM ACTIVA Afzuigkast K4015E
€7.315,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM KIM ACTIVA Afzuigkast K4009E
€5.313,00
Foto dient ter indicatie
Filters apart te bestellen
Onderstel niet inbegrepen (verkrijgbaar in optie)
Interne breedte: 1190 mm | Debiet: 800 m3/h | Voorzijde: Handmatige schuifdeur | Toepassingen en behandelingen: Chemische producten (vloeistoffen en/of poeders) | Verlichting: 1 LED-lamp 13W | Aantal ventilators: 1
Afzuigkast
Met handmatige schuifdeur
L 1200 mm
| Soort product | Chemische afzuigkast |
| Toepassingen en behandelingen | Chemische producten (vloeistoffen en/of poeders) |
| Bescherming | Gebruiker |
| Conformiteit | UNI EN 14175-3:2003, 2006/42/CE, 2014/30/UE, CEI EN 61010-1:2010 |
| Constructie | Staalplaat (dikte 12/10e) met epoxyverfcoating - Dubbele achterwand voor uniforme luchtstroom |
| Materiaal voorzijde | Gehard glas (dikte 5 mm) |
| Materiaal zijkanten | Inox |
| Voorzijde | Handmatige schuifdeur |
| Opening aan de voorzijde | Hoogte: 200 - 610 mm |
| Kleur | Grijs RAL7035 |
| Helling voorzijde | 0,1 |
| Vermogen | 400 W |
| Debiet | 800 m3/u |
| Spanning | 220 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsniveau | < 60 dBA |
| Opvangbak | Inox |
| Werkplan | Inox (polypropyleen of monolithisch zandsteen in optie) |
| Verlichting | 1 LED-lamp 13W |
| Intensiteit verlichting | > 700 lux |
| Urenteller | Inbegrepen |
| Stopcontact(en) | 1 inbegrepen, aanvullende in optie |
| Filter(s) | 2 voorfilters klasse G3, andere filters apart te bestellen (mogelijke totale dikte: 110 mm) |
| Aantal filtratiekolommen | 2 |
| Aantal ventilators | 1 |
| Inbegrepen interne uitrusting | 2 Voorfilters klasse G3 - 1 LED-lamp 13W - 1 Werkplan met opvangbak van inox 304, uitneembaar voor reiniging - 1 Interne centrifugaalventilator - 1 Intern IP65-stopcontact type UNEL/Schuko 230 V, 800 W - 1 Aansluitstuk Ø 150 mm - 1 Bedieningspaneel met "soft-touch" membraantoetsenbord - 1 Urenteller - Real-time aflezing van de luchtsnelheid aan de voorzijde (digitaal display, in m/s) - 1 Alarm voor: Snelheid luchtbarrière aan voorzijde onvoldoende, obstructie voorfilters (met eigen LED), geïnstalleerde filters aan vervanging toe, opnieuw opstarten na vervanging (visueel alarm op display), bacteriëndodende UVC-lamp aan vervanging toe, opnieuw opstarten na vervanging (visueel alarm op display) - Automatische regeling van de luchtsnelheid die kan compenseren: opening van de voorzijde, geleidelijke verstopping van de voor-, koolstof- en absoluutfilters, aanwezigheid een of meerdere bedieners door de turbulentie in de werkzone te verminderen, LED-lamp wordt buiten de werkkamer geïnstalleerd |
| Optionele toebehoren | Inox- of polycarbonaat coating aan de binnenzijde, Werkplan van polypropyleen, Monolitisch zandsteen, Vast onderstel van staal L 1210 x D 665 x H 860 mm, Wasbakken of vaten, Frontpaneel voor bediening, Stopcontacten (intern of aan voorzijde), EF-kraan (intern of aan voorzijde), Gaskraan (aan linker achterzijde) |
| Afmetingen buitenkant | 1200 x 665 x 1220 mm |
| Breedte buitenkant | 1200 mm |
| Diepte buitenkant | 665 mm |
| Hoogte buitenkant | 1220 mm |
| Interne afmetingen | 1190 x 550 x 770 mm |
| Interne breedte | 1190 mm |
| Interne diepte | 550 mm |
| Interne hoogte | 770 mm |
| Brutogewicht | 135 kg |
| Nettogewicht (excl. opties en filters) | 115 kg |
| Douanecode | 84146000 |
| Verpakking | Palet |
| Verpakking met poten | 140 x 85 x 150 cm |
| Verpakking zonder poten | 140 x 85 x 150 cm |
| Origine | Italië |
| Levertijd | 6 - 8 weken |
Foto dient ter indicatie
Filters apart te bestellen
Onderstel niet inbegrepen (verkrijgbaar in optie)
Interne breedte: 1190 mm | Debiet: 800 m3/h | Voorzijde: Handmatige schuifdeur | Toepassingen en behandelingen: Chemische producten (vloeistoffen en/of poeders) | Verlichting: 1 LED-lamp 13W | Aantal ventilators: 1
Afzuigkast
Met handmatige schuifdeur
L 1200 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






