Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM FLOW ACTIVA HF Afzuigkap met laminaire stroming K8012
€8.085,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM FLOW ACTIVA HF Afzuigkap met laminaire stroming K8018
€9.009,00
Afzuigkap met horizontale laminaire stroming
L 970 mm
| Soort product | Afzuigkap met horizontale laminaire stroming |
| Toepassingen en behandelingen | Niet-ziekteverwekkende producten of groeimedia in steriele omgeving |
| Bescherming | Product |
| Conformiteit | ISO 5 in overeenkomst met de norm EN14644-1, 2006/42/CE, 2014/30/UE, CEI EN 61010-1:2010 |
| Constructie | Staalplaat (dikte 12/10e) met epoxyverfcoating |
| Materiaal zijkanten | Gehard glas (dikte 6 mm), gemonteerd aan de binnenzijde van het filteroppervlak om het Venturi-effect te voorkomen |
| Kleur | Grijs RAL7035 |
| Vermogen | 420 W |
| Debiet | 1000 m3/u |
| Spanning | 220 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsniveau | < 65 dBA |
| Werkplan | Inox |
| Verlichting | 2 LED-lampen 10W |
| Intensiteit verlichting | > 800 lux |
| Urenteller | Inbegrepen |
| Stopcontact(en) | In optie |
| Filter(s) | 1 voorfilter klasse G3 + 1 HEPA H14 absoluutfilter |
| Aantal filtratiekolommen | 1 |
| Aantal ventilators | 1 |
| Inbegrepen interne uitrusting | 1 Voorfilter klasse G3 + HEPA H14 absoluutfilter - 1 Interne centrifugaalventilator - 2 LED-lampen 10W - 1 Inox werkplan |
| Optionele toebehoren | Vast onderstel van geverfd staal, Uitstekende op werkplan geïnstalleerde stopcontacten, Gaskraan, Vacuümkraan, UV-lamp 15 W, Sluitpaneel aan voorzijde voor gebruik van de UV-lamp |
| Afmetingen buitenkant | 970 x 1100 x 1280 mm |
| Breedte buitenkant | 970 mm |
| Diepte buitenkant | 1100 mm |
| Hoogte buitenkant | 1280 mm |
| Interne afmetingen | 810 x 630 x 725 mm |
| Interne breedte | 810 mm |
| Interne diepte | 630 mm |
| Interne hoogte | 725 mm |
| Brutogewicht | 140 kg |
| Nettogewicht (excl. opties en filters) | 120 kg |
| Douanecode | 84147000 |
| Verpakking | Palet |
| Verpakking met poten | 140 x 130 x 140 cm |
| Verpakking zonder poten | 140 x 130 x 140 cm |
| Origine | Italië |
| Levertijd | 6 - 8 weken |
Afzuigkap met horizontale laminaire stroming
L 970 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





