Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1185PVC
€7.569,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1155PVC
€6.795,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1125PVC
€5.887,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1245EN
€7.865,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1183EN
€6.055,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1215EN
€6.602,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1185EN
€5.562,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1153EN
€5.729,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1155EN
€5.226,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1125EN
€4.862,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP1123EN
€5.498,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP0245EN
€9.213,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP0215EN
€7.644,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP0185EN
€6.687,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP0183EN
€7.561,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP0153EN
€7.277,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP0125EN
€6.286,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM CP Zuurkast WCP0123EN
€6.793,00
In optie te bestellen: Ventilatie/extractiesysteem | Werkplan | Meubel onder werkblad | Toevoegingen (Wasbak, gas/wateraansluiting, enz..) | Plaatsing, installatie en ingebruikname
CP: Zuurkast geschikt voor bescherming tegen poeders (HEPA) en andere vluchtige vaste stoffen.
Grote bruikbare capaciteit aan de binnenkant, met een interne hoogte van 1230 mm en een glazen bovenkant voor volledig zicht op de werkzaamheden binnenin.
Afzuigpunt op het dak van de zuurkast: ø 250 mm vrouwelijk aansluitstuk.
Explosieveilig plafond: opening met een paneel van polycarbonaat op het dak om verlichting door te laten. Dit paneel dient ook als evacuatie in geval van een explosie en/of verhoogde druk in de zuurkast.
Afscherming van galvanisch verzinkt plaatstaal aan de zijkanten, 12/10 mm dik, met coating van epoxyverf, driehoekig. Dit bevordert de luchtinlaat in de zuurkast en voorkomt de vorming van turbulentie die de luchtstroom kan verstoren.
Dankzij het afneembare en eenvoudig te demonteren voorpaneel breng je eenvoudig apparaten in en onderhoud je met gemak alle bestaande apparaten.
Dubbele afzuiging aan de achterkant van de zuurkast: helpt om zware dampen te verwijderen door de aanzuigsnelheid aan de achterkant te verhogen. Is uitgerust met verspreide openingen om de ventilatie te optimaliseren.
Dubbele achterkant, ontworpen om rasterwerken en afneembare steunen aan te brengen.
Schuifdeur bestaande uit een metalen frame van 1 mm dik gegalvaniseerd staal, met fosfaat bewerkt en gecoat met epoxypoeder, bevestigd in een warmtetunnel op 180°C.
Enkelvoudige verticaal openende schuifdeur, uitgerust met 3 horizontaal schuivende vensters.
Veiligheidsopening schuifdeur: top 45 cm – bodem 5 cm.
Tegengewichten achter de achterwand, aan de buitenkant de zuurkast, ondersteund door inox AISI 316 kabels met een diameter van 3 mm of tandriemen (in het geval van een gemotoriseerd schuifdeur).
Werkbladsteun gemaakt van TIG-gelaste stalen buizen voor een hoge belastbaarheid.
Optionele inrichting voor onder de zuurkast: metalen meubilair of veiligheidskasten voor chemische producten.
| Conformiteit | EN14175-2-3-4-5-6-7 |
| Constructie | M0 |
| Materiaal | Metaal |
| Glasplaat boven schuifdeur | 1 |
| Aantal ruiten | 3 |
| Schuifdeur | Enkel |
| Kleur | Wit RAL9010 |
| Soort zuurkast | CP |
| Afmetingen buitenkant | 1565 x 1027 x 2300 mm |
| Breedte buitenkant | 1565 mm |
| Diepte buitenkant | 1027 mm |
| Hoogte buitenkant | 2300 mm |
| Afmetingen binenkant | 1505 x 700 x 1230 mm |
| Breedte binnenkant | 1505 mm |
| Diepte binnenkant | 700 mm |
| Hoogte binnenkant | 1230 mm |
| Brutogewicht | 280 kg |
| Nettogewicht | 240 kg |
| Aantal montagebeugels voor “Laboméca”-stangen | 6 |
| Drukverschil | 50 Pa |
| Hoogte vergrendeling schuifdeur | 450 mm |
| Hoogte vergrendeling ECONOMY schuifdeur | 300 mm |
| Luchtstroomsnelheid bij snelheid van 0,5 m/s | 1035 m3/u |
| Variabel volume bij snelheid van 0,5 m/s | 47 - 1035 m3/h |
| Variabel volume met ECONOMY bij snelheid van 0,5 m/s | 47 - 697 m3/h |
| Douanecode | 94032080 |
| Verpakking | Houten transportkrat |
| Afmetingen verpakking | 240 x 57 x 121 cm |
| Breedte verpakking | 240 cm |
| Diepte verpakking | 57 cm |
| Hoogte verpakking | 121 cm |
| Origine | Italië |
| Levertijd | 8 - 10 weken |
In optie te bestellen: Ventilatie/extractiesysteem | Werkplan | Meubel onder werkblad | Toevoegingen (Wasbak, gas/wateraansluiting, enz..) | Plaatsing, installatie en ingebruikname
CP: Zuurkast geschikt voor bescherming tegen poeders (HEPA) en andere vluchtige vaste stoffen.
Grote bruikbare capaciteit aan de binnenkant, met een interne hoogte van 1230 mm en een glazen bovenkant voor volledig zicht op de werkzaamheden binnenin.
Afzuigpunt op het dak van de zuurkast: ø 250 mm vrouwelijk aansluitstuk.
Explosieveilig plafond: opening met een paneel van polycarbonaat op het dak om verlichting door te laten. Dit paneel dient ook als evacuatie in geval van een explosie en/of verhoogde druk in de zuurkast.
Afscherming van galvanisch verzinkt plaatstaal aan de zijkanten, 12/10 mm dik, met coating van epoxyverf, driehoekig. Dit bevordert de luchtinlaat in de zuurkast en voorkomt de vorming van turbulentie die de luchtstroom kan verstoren.
Dankzij het afneembare en eenvoudig te demonteren voorpaneel breng je eenvoudig apparaten in en onderhoud je met gemak alle bestaande apparaten.
Dubbele afzuiging aan de achterkant van de zuurkast: helpt om zware dampen te verwijderen door de aanzuigsnelheid aan de achterkant te verhogen. Is uitgerust met verspreide openingen om de ventilatie te optimaliseren.
Dubbele achterkant, ontworpen om rasterwerken en afneembare steunen aan te brengen.
Schuifdeur bestaande uit een metalen frame van 1 mm dik gegalvaniseerd staal, met fosfaat bewerkt en gecoat met epoxypoeder, bevestigd in een warmtetunnel op 180°C.
Enkelvoudige verticaal openende schuifdeur, uitgerust met 3 horizontaal schuivende vensters.
Veiligheidsopening schuifdeur: top 45 cm – bodem 5 cm.
Tegengewichten achter de achterwand, aan de buitenkant de zuurkast, ondersteund door inox AISI 316 kabels met een diameter van 3 mm of tandriemen (in het geval van een gemotoriseerd schuifdeur).
Werkbladsteun gemaakt van TIG-gelaste stalen buizen voor een hoge belastbaarheid.
Optionele inrichting voor onder de zuurkast: metalen meubilair of veiligheidskasten voor chemische producten.
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





