Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BIO ACTIVA Microbiologische veiligheidskast K6012P
€10.164,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BIO ACTIVA Microbiologische veiligheidskast K6009P
€9.548,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BIO ACTIVA Microbiologische veiligheidskast K6018S
€10.934,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BIO ACTIVA Microbiologische veiligheidskast K6012S
€9.240,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BIO ACTIVA Microbiologische veiligheidskast K6009S
€8.624,00
Microbiologische veiligheidskast
Type II
Met 2 ventilators
L 1895 mm
| Soort product | Microbiologische veiligheidskast |
| Toepassingen en behandelingen | Ziekteverwekkende kiemen Klasse I en II |
| Bescherming | Product en gebruiker |
| Conformiteit | ISO 5 (in overeenkomst met EN 14644-1), EN 12469:2001, UNI EN ISO 14644-1:2016, EN 1822 (absoluutfilters), 2006/42/CE, 2014/30/UE, 61010-1:2010 |
| Constructie | Staalplaat (dikte 12/10e) met epoxyverfcoating |
| Materiaal voorzijde | Gehard glas (dikte 6 mm) |
| Materiaal zijkanten | Inox |
| Voorzijde | Handmatige schuifdeur |
| Opening aan de voorzijde | Werkhoogte: 200 mm |
| Kleur | Grijs RAL7035 |
| Vermogen | 900 W |
| Debiet | 600 m3/u |
| Spanning | 220 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsniveau | < 60 dBA |
| Opvangbak | Inox |
| Werkplan | Inox, geperforeerd en in meerdere segmenten |
| Verlichting | 2 LED-lampen |
| Intensiteit verlichting | > 800 lux |
| Urenteller | Inbegrepen |
| Stopcontact(en) | 1 inbegrepen, aanvullende in optie |
| Filter(s) | 1 HEPA H14 absoluut-luchttoevoersfilter + 1 HEPA H14 luchtafvoerfilter |
| Aantal filtratiekolommen | 1 |
| Aantal ventilators | 2 |
| Inbegrepen interne uitrusting | 1 HEPA H14 absoluut-luchttoevoerfilter + 1 HEPA H14 luchtafvoerfilter - 1 In meerdere segmenten verdeeld geperforeerd inox werkplan - 1 Nachtsluitpaneel aan voorzijde - 2 Interne centrifugaalventilators - 2 LED-lampen - 1 Intern stopcontact 800W - 1 Sluitpaneel aan voorzijde voor gebruik van de UV-lamp - 1 stopcontact voor DOP-test in bovenzijde - 1 Urenteller - 1 Alarm voor: te hoge of te lage luchtsnelheid, glas aan voorzijde niet in juiste positie, verstopping filters (incorrect debiet), slechte werking ventilator - Visuele vooralarmen op het display indien het volgende op korte termijn dient te worden vervangen: einde levensduur UV-lamp, limiet gebruik geïnstalleerde filters bereikt (na 3900 uur werking van de ventilator) |
| Optionele toebehoren | Speciale werkplannen, Vast onderstel, Bijkomende interne stopcontacten, Gaskraan, Vacuümkraan, UV-lamp 40 W, Armsteun |
| Afmetingen buitenkant | 1895 x 795 x 1450 mm |
| Breedte buitenkant | 1895 mm |
| Diepte buitenkant | 795 mm |
| Hoogte buitenkant | 1450 mm |
| Interne afmetingen | 1795 x 600 x 655 mm |
| Interne breedte | 1795 mm |
| Interne diepte | 600 mm |
| Interne hoogte | 655 mm |
| Brutogewicht | 305 kg |
| Nettogewicht (excl. opties en filters) | 285 kg |
| Douanecode | 84147000 |
| Verpakking | Palet |
| Verpakking met poten | 190 x 83 x 195 cm |
| Verpakking zonder poten | 190 x 83 x 170 cm |
| Origine | Italië |
| Levertijd | 6 - 8 weken |
Microbiologische veiligheidskast
Type II
Met 2 ventilators
L 1895 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





